Fotogalérie Jaklovce

foto

Mobilná aplikácia

Sociálne siete Jaklovce

FB

YouTube Jaklovce

Zvoz odpadu 2019

zvoz odpadu 2019

Projekty EÚ

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

V roku 2016 naša obec uspela ...

Typ: ostatné
V roku 2016 naša obec uspela ... 1so svojou žiadosťou o poskytnutie dotácie zo štátneho rozpočtu na financovanie projektu v oblasti prevencie kriminality s projektom:

„Doplnenie kamerového systému v obci Jaklovce, inštalácia spomaľovacích prahov a merača rýchlosti so záznamom ev. čísla prechádzajúceho vozidla“.
V rámci realizácie projektu je v obci doplnených osem kamier (na križovatke pri Kaštieli, na križovatke ulíc Nová – Okružná, pri novej bytovke na ulici Školskej a na multifunkčnom ihrisku), inštalácia spomaľovacích prahov pred vchodom do Základnej školy a na ulici Starej a inštalácia merača rýchlosti so záznamom ev. čísla prechádzajúceho vozidla pred budovou Slovenskej pošty na ulici Novej.

Zámerom projektu je prevencia kriminality v obci Jaklovce – zameraná najmä na prevenciu kriminality mladistvých, dopravnú bezpečnosť v obci Jaklovce, ako aj na ochranu verejného poriadku, zdravia, majetku občanov a majetku na rizikových miestach obce prostredníctvom klasickej technickej ochrany.
Projekt bol finančne podporený Radou vlády Slovenskej republiky pre prevenciu kriminality.

Fotogaléria


Vytvorené: 13. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 13. 6. 2018 08:31
Autor: