COVID-19

COVID-19

Fotogalérie Jaklovce

fotoReklamné predmety
- predaj iba na Obecnom úrade
:
Reklamné predmety

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Sociálne siete Jaklovce

FB

YouTube Jaklovce

Projekty EÚ

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Memoriál Františka BEDNÁRA

Typ: ostatné
Memoriál Františka BEDNÁRAna počesť učiteľa, neskôr riaditeľa školy, ktorý prežil na našej škole celý svoj profesionálny život ...

       Základná škola v Jaklovciach v spolupráci s Obcou Jaklovce usporiadala dňa 11. mája 2019 1. ročník Memoriálu Františka BEDNÁRA na počesť učiteľa, neskôr riaditeľa školy, ktorý prežil na našej škole celý svoj profesionálny život.

       Ako matematikár a telocvikár zanechal  v srdciach svojich žiakov lásku k matematike a k rôznym športom. K volejbalu pritiahol desiatky svojich zverencov. Tí dodnes športujú, preto myšlienka uctiť si jeho pamiatku volejbalovým turnajom vyšla spontánne nielen od vedenia školy, obce, ale aj od jeho bývalých žiakov.

       V 1. ročníku Memoriálu Františka BEDNÁRA si zmeralo sily 6 družstiev. Okrem bývalých žiakov sa do súťaženia zapojili aj bývalí kolegovia – učitelia a rodinní príslušníci Františka BEDNÁRA, ktorí v hojnom počte prišli súťažiť, ale aj povzbudzovať. Volejbalový turnaj prebehol v príjemnej, síce súťažnej ale prajnej atmosfére. Najlepším družstvom bolo „Záhradné tajomstvo“ v zložení Rado RENDOŠ, Anton PAPCUN, Peter MITRÍK a Marcel JENČUŠ, ktoré bolo v zápasoch doplnené o volejbalistov z iných tímov.

       Druhý ročník bude dňa 8. mája 2020, kedy si chceme opätovne uctiť pamiatku nielen športovca, učiteľa a riaditeľa, ale hlavne človeka s veľkým srdcom.

       Ďakujeme, pán riaditeľ!

 

Fotogaléria


Vytvorené: 20. 5. 2019
Posledná aktualizácia: 20. 5. 2019 16:02
Autor: