COVID-19

COVID-19

Fotogalérie Jaklovce

fotoReklamné predmety
- predaj iba na Obecnom úrade
:
Reklamné predmety

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Sociálne siete Jaklovce

FB

YouTube Jaklovce

Projekty EÚ

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Pamätná medaila Slovenského červeného kríža za pomoc a spoluprácu

Typ: ostatné
SCKPri príležitosti stého výročia založenia Československého červeného kríža udelil Slovenský červený kríž územný spolok Spišská Nová Ves obci Jaklovce, spolu s ostatnými obcami okresu Gelnica, Pamätnú medailu Slovenského červeného kríža za pomoc a spoluprácu.

Slávnostné odovzdanie sa uskutočnilo dňa 16.08.2019 na  otvorení Gelnických trhov.

Ďakujem za ocenenie našej obce ktoré vnímam ako poďakovanie všetkým členom miestnej organizácie Slovenského červeného kríža v našej obci, ktorí už dlhodobo štyri krát za rok organizujú spoločné odbery krvi ale hlavne ako ocenenie všetkých tých, ktorí sa týchto akcií aktívne zúčastňujú a sú ochotní bezpríspevkovým darovaním krvi pomôcť tým, ktorí túto nenahraditeľnú tekutinu potrebujú.

 

PhDr. Matúš FEDOR
starosta obce

 

Fotogaléria


Vytvorené: 4. 9. 2019
Posledná aktualizácia: 4. 9. 2019 12:03
Autor: