Menu

Obec Jaklovce
obecJaklovce

Pamätná medaila Slovenského červeného kríža za pomoc a spoluprácu

SCK

Pri príležitosti stého výročia založenia Československého červeného kríža udelil Slovenský červený kríž územný spolok Spišská Nová Ves obci Jaklovce, spolu s ostatnými obcami okresu Gelnica, Pamätnú medailu Slovenského červeného kríža za pomoc a spoluprácu.

Slávnostné odovzdanie sa uskutočnilo dňa 16.08.2019 na  otvorení Gelnických trhov.

Ďakujem za ocenenie našej obce ktoré vnímam ako poďakovanie všetkým členom miestnej organizácie Slovenského červeného kríža v našej obci, ktorí už dlhodobo štyri krát za rok organizujú spoločné odbery krvi ale hlavne ako ocenenie všetkých tých, ktorí sa týchto akcií aktívne zúčastňujú a sú ochotní bezpríspevkovým darovaním krvi pomôcť tým, ktorí túto nenahraditeľnú tekutinu potrebujú.

 

PhDr. Matúš FEDOR
starosta obce

 

Fotogaléria

Dátum vloženia: 4. 9. 2019 11:57
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 9. 2019 12:03

Aktuality

Fotogalérie Jaklovce

fotogaléria

Projekty EÚ

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:1
DNES:82
TÝŽDEŇ:410
CELKOM:563688

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia V-obraze

Teplomer

teplomer

 

WebMail

Dokumenty na stiahnutie

dokumenty