Fotogaléria
Nové foto:
- Predposledný súd
- Sviatok Dňa žien, organizovaný Jednotou dôchodcov
- Burza prečítaných kníh
- Vandrovalo vajce

facebookYouTube

Zber odpadu 2018

Recyklačné symboly

Význam triedenia odpadu

Popis systému nakladania s odpadmi

Informácia o predchádzaní vzniku odpadu

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Návštevnosť

Návštevnosť:

ON LINE: 3
DNES: 5
TÝŽDEŇ: 346
CELKOM: 99051

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

XIX. ročník Kynologického dňa

Typ: ostatné
sa konal 8. a 9. júla 2017  v areáli športového klubu v SEVERAN Jaklovce.

V rámci tohto ročníka sa uskutočnili preteky WEIGHT PULLING a 11. ročník AGILLITY pretekov. Sprievodnými akciami bol Hafkáčsky karneval, detské hry Denníka Korzár, ukážky Košickej kynologickej záchrannej služby a dog frisbee a hod polenom. Tohto roku pripravil športový klub SEVERAN  pre návštevníkov kynologického dňa koncert troch kapiel – KARAVANA, VETROVKA, CREA CAGE a diskotéku pod holým nebom.

Jednou zo sprievodných akcií, ktorou  obec Jaklovce prispela k atraktivite XIX. ročníka kynologického dňa bola ukážka šikovnosti dvoch umeleckých rezbárov Adama BAKOŠA z Lieskovian a Miroslava TRNOVSKÉHO z obce Kalameny. Z troch pňov zrezaných starých líp na ulici Pekárenskej, v priebehu dvoch dní, pomocou motorových píl vytvorili tri sochy. Sochu medveďa, ktorý je súčasťou erbu našej obce, sv. Antona Pustovníka – patróna našej farnosti a anjela – nebeskej bytosti, prostredníka medzi Bohom na jednej strane a ľuďmi a svetom na druhej strane.

Fotogaléria - TU.

Viac fotiek z akcie na stránke https://www.facebook.com/SportovyKlubSeveranJaklovce/?fref=ts


Vytvorené: 18. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 22. 11. 2017 23:00
Autor: