COVID-19

COVID-19

Fotogalérie Jaklovce

fotoReklamné predmety
- predaj iba na Obecnom úrade
:
Reklamné predmety

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Sociálne siete Jaklovce

FB

YouTube Jaklovce

Projekty EÚ

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Zisťovanie o financiách a spotrebe domácnosti 2021

Typ: ostatné
SU SRNárodná banka Slovenska v spolupráci so Štatistickým úradom SR uskutočňuje na Slovensku Zisťovanie o financiách a spotrebe domácnosti 2021, ktoré je súčasťou európskeho projektu HFCS 2021 (Household Finance and Consumption Survey). Projekt je koordinovaný Európskou centrálnou bankou a zúčastňujú sa

Jeho cieľom je získať spoľahlivé údaje o súčasnej ekonomickej situácii domácností v eurozóne. Údaje zo zisťovania poskytnú podklady pre rôzne štúdie, ako napríklad bytové otázky mladých, úspory a dôchodkove otázky starších osôb, výskum vplyvu bohatstva na spotrebu, zadlženosť domácností, prístupnosť získania úveru, atď. Výsledky zisťovania umožnia získať dôležitý pohľad na ekonomické správanie sa rozličných typov domácností, čim sa stanú cenným prínosom v mnohých hospodársko-politických oblastiach eurosystému. 
Pre rok 2021 bolo do zisťovania vybraných 473 samospráv, medzi nimi aj Vaša obec. Do zisťovania bolo náhodným výberom zaradených takmer 3 900 domácností. 

Zisťovanie sa uskutoční v mesiacoch júl až október 2021. 

Bližšie info: viď. príloha


Príloha

Vytvorené: 15. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 15. 7. 2021 08:12
Autor: