Menu

Obec Jaklovce
obecJaklovce

XIX. ročník Kynologického dňa

sa konal 8. a 9. júla 2017  v areáli športového klubu v SEVERAN Jaklovce.

V rámci tohto ročníka sa uskutočnili preteky WEIGHT PULLING a 11. ročník AGILLITY pretekov. Sprievodnými akciami bol Hafkáčsky karneval, detské hry Denníka Korzár, ukážky Košickej kynologickej záchrannej služby a dog frisbee a hod polenom. Tohto roku pripravil športový klub SEVERAN  pre návštevníkov kynologického dňa koncert troch kapiel – KARAVANA, VETROVKA, CREA CAGE a diskotéku pod holým nebom.

Jednou zo sprievodných akcií, ktorou  obec Jaklovce prispela k atraktivite XIX. ročníka kynologického dňa bola ukážka šikovnosti dvoch umeleckých rezbárov Adama BAKOŠA z Lieskovian a Miroslava TRNOVSKÉHO z obce Kalameny. Z troch pňov zrezaných starých líp na ulici Pekárenskej, v priebehu dvoch dní, pomocou motorových píl vytvorili tri sochy. Sochu medveďa, ktorý je súčasťou erbu našej obce, sv. Antona Pustovníka – patróna našej farnosti a anjela – nebeskej bytosti, prostredníka medzi Bohom na jednej strane a ľuďmi a svetom na druhej strane.

Fotogaléria - TU.

Viac fotiek z akcie na stránke https://www.facebook.com/SportovyKlubSeveranJaklovce/?fref=ts

Dátum vloženia: 18. 7. 2017 7:54
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 6. 2018 16:57

Aktuality

Fotogalérie Jaklovce

fotogaléria

Projekty EÚ

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:81
TÝŽDEŇ:409
CELKOM:563687

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia V-obraze

Teplomer

teplomer

 

WebMail

Dokumenty na stiahnutie

dokumenty