COVID-19

COVID-19

Fotogalérie Jaklovce

fotoReklamné predmety
- predaj iba na Obecnom úrade
:
Reklamné predmety

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Sociálne siete Jaklovce

FB

YouTube Jaklovce

Projekty EÚ

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

XIX. ročník Kynologického dňa

Typ: ostatné
sa konal 8. a 9. júla 2017  v areáli športového klubu v SEVERAN Jaklovce.

V rámci tohto ročníka sa uskutočnili preteky WEIGHT PULLING a 11. ročník AGILLITY pretekov. Sprievodnými akciami bol Hafkáčsky karneval, detské hry Denníka Korzár, ukážky Košickej kynologickej záchrannej služby a dog frisbee a hod polenom. Tohto roku pripravil športový klub SEVERAN  pre návštevníkov kynologického dňa koncert troch kapiel – KARAVANA, VETROVKA, CREA CAGE a diskotéku pod holým nebom.

Jednou zo sprievodných akcií, ktorou  obec Jaklovce prispela k atraktivite XIX. ročníka kynologického dňa bola ukážka šikovnosti dvoch umeleckých rezbárov Adama BAKOŠA z Lieskovian a Miroslava TRNOVSKÉHO z obce Kalameny. Z troch pňov zrezaných starých líp na ulici Pekárenskej, v priebehu dvoch dní, pomocou motorových píl vytvorili tri sochy. Sochu medveďa, ktorý je súčasťou erbu našej obce, sv. Antona Pustovníka – patróna našej farnosti a anjela – nebeskej bytosti, prostredníka medzi Bohom na jednej strane a ľuďmi a svetom na druhej strane.

Fotogaléria - TU.

Viac fotiek z akcie na stránke https://www.facebook.com/SportovyKlubSeveranJaklovce/?fref=ts


Vytvorené: 18. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 12. 6. 2018 16:57
Autor: